PRO DJ'LER

Bu sayfada yer alan DJ'ler, djStore izmir kurucuları DJ Hıdır AKYÜZ ve DJ Ali BARAN tarafından geliştirilmiş olan DJ simülasyon odasında DJ simülasyon uygulamasına girmiş ve 90 dakikalık test sonucunda 50 puan ve üzeri puan alarak djStore İzmir profesyonel DJ sertifikasını almaya hak kazanmışlardır.

Uygulamaya giren DJ'lerin sertifikaları üzerinde belirtilen puanlar DJ Hıdır AKYÜZ ve DJ Ali BARAN'ın verdikleri puanların yanı sıra jüri üyeleri olan DJ Faruk BALKAN, DJ Davy JONES ve DJ Sergee (Sercan Göğüs)'ün değerlendirmeleri sonucu verdikleri puanları da içermekte olup tüm puanlamalar djStore İzmir profesyonel DJ sertifikası üzerinde belirtilmektedir.

Uygulamaya girip djStore İzmir profesyonel DJ sertifikası almaya hak kazanan tüm DJ'ler https://www.djkursu.com/pro-dj-ler sayfası üzerinde fotoğraf, video, özgeçmiş bilgileri ile birlikte anons edilmektedir.

Bu uygulama DJ'ler açısından performans sergilemek istedikleri mekanlarla tanışmalarını ve müziklerini dinletmek istedikleri kitlelere ulaşmalarını kolaylaştırmak anlamına gelir.

djStore İzmir simülasyon odası ve uygulamasının sonucunda oluşturulmuş olan PRO DJ'ler sayfası DJ ihtiyacı olan işletmelerin sorunlarına da kesin ve kalıcı çözüm sunmaktadır. İşletmeler (Bar, Disco, Beach Club, Club, Event Hall, Restoran v.b.) kendileri için uygun müzikleri çalabilecek DJ'lere, tarzlara göre kategorize edilmiş PRO DJ'ler sayfasından kolayca ulaşabilirler. DJ'lerin sertifika notlarını görüp videolarını izledikten sonra kendileri için en uygun DJ'i seçebilirler. Dünyada bir ilk olan djStore İzmir simülasyon odası ve uygulaması hem DJ'ler hem de işletmeler açısından oldukça faydalı bir uygulamadır.

djStore İzmir olarak bizler ülkemizde DJ'liğin saygın bir meslek olarak kabul edilmesi için çabalıyoruz.